.

.

New
Комплети за сликање на DIY за возрасни кои сеуште живот се сликаат со анемони со сликање на Клод Моне по комплет за броеви на платно за почетници

Комплети за сликање на DIY за возрасни кои сеуште живот се сликаат со анемони со сликање на Клод Моне по комплет за броеви на

DEN 0.33

Стока
Во продавницата

Ве молиме, рамни за неколку дена, природно ќе биде рамно. ? 【Специјално HD Color Canvas : : За разлика од нормалното платно, ние користиме специјално платно во боја на HD. Поради причината за сликарството, можеби има одредено несовпаѓање на боите помеѓу референтната слика и производите. Ако имате какви било проблеми, ве молиме контактирајте не веднаш преку е -пошта и ние ќе одговориме во рок од 24 часа. Насликајте по броеви во боја, завршете еден по еден.? Зачудувачки сликарство што некој може да направи. Покриеноста на бојата е силна, ако е направена грешка за време на процесот на сликање, покријте ја со точна боја. Обоените платна го олеснуваат разликувањето на дигиталните области, а сликањето подолг временски период не ги затегнува очите. Или можете да ја пеглате задната страна само со тивок оган. Бојата може да биде директно обоена, нема потреба да додавате вода. ? Светли бои, јасни слики и симболи, совршени за почетник. Користете ја поголема четка за да го насликате делот за лагер и користете ја помалата четка за да го насликате помалиот дел. Четки : Лесно за чистење, добра апсорпција на вода. Пакет вклучува : 1 компјутер претходно печатено текстурирано платно на уметност без рамка 1 сет акрилна боја 1 поставени четки (вклучуваат 3 парчиња) додатоци : кука + завртка + хартија за цртање со број + рендери на платното : тоа е изработено од висококвалитетен чист памук и се лекуваше со посебен процес. Завршеното сликарство може да биде одлична декорација во вашиот дом, канцеларија, хотел и ресторан. ? Зачудувачки сликарство што некој може да направи. ? Совршен декор и подарок : : Кога ќе ја завршите оваа прекрасна сликарска масло, ја осветлува целата просторија. Овозможува одличен избор како уникатен подарок - дури и старешината би го сакала тоа. Кутијата со боја одговара на бројот на платното, а необележаните пигменти одговараат на засенчените делови на платното. Овозможува одличен избор како уникатен подарок - дури и старешината би го сакала тоа. Завршеното сликарство може да биде одлична декорација во вашиот дом, канцеларија, хотел и ресторан. Не можам да јадам, да се оддалечи од децата. Бојата по број е совршен подарок за родители, loversубовници, пријатели, деца на роденден, свадби, забави, Божиќ итн. Ако имате какви било проблеми, ве молиме контактирајте не веднаш преку е -пошта и ние ќе одговориме во рок од 24 часа. ? 【Специјално HD Color Canvas : : За разлика од нормалното платно, ние користиме специјално платно во боја на HD. Ова сликарство за масло DIY обезбедува одличен процес на сликање за деца кои имаат над 6 години и возрасни, дури и ако почетниците. Белешка : Платното е склопено. Треба да биде насликано сами. Бојата : Оваа боја е пропиленска боја и зелена нетоксична, но не и јадење. Обоените платна го олеснуваат разликувањето на дигиталните области, а сликањето подолг временски период не ги затегнува очите. Можете да одлучите за пресврт на цртање според вашата лична корист или во пресрет на броевите.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи