.

.

New
Донеус Светло Кафе Вграден Лист Кралот Големина, Екстра Мека Дрес Листови 3 Парче Опремени Лист Во собата со 15 Длабок Џеб, Ултра Мека И Удобна Кревет Големина Цар

Донеус Светло Кафе Вграден Лист Кралот Големина, Екстра Мека Дрес Листови 3 Парче Опремени Лист Во собата со 15 Длабок Џеб,

DEN 752.00

Стока
Во продавницата

КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Нашиот плетен лист од дрес е изработен од 100% памук, удобен како омилена маица, супер мек, лесен, отпорен на избледување, хипоалергичен, отпорен на дамки и дише. Совршени комплети за постелнина за цела сезона. ВГРАДЕНИОТ ЛИСТ СО ГОЛЕМИНА НА КРАЛОТ вклучуваше 1 вграден лист 78 х 80 инчи, 2 шами за перници 20 х 36 инчи (САМО ВГРАДЕН ЛИСТ; НЕ Е ВКЛУЧЕН РАМЕН ЛИСТ). Достапен е соодветен капак за јорган. ДЛАБОК ЏЕБ : овој вграден лист има еластичен наоколу, лесен за ставање и полетување, џебовите длабоки 15 инчи би можеле добро да го покријат целиот дебел душек за да избегнат гроздобер или движење. Тоа може да го задржи вашиот кревет цел ден. СОВРШЕН ПОДАРОК : 3 парчиња вграден чаршав одлично за секоја соба како спална соба, гостинска соба, детска соба, Р.в., куќа за одмор. Најдобра идеја за подарок за мажи и жени, Мајки и Татковци, Денот На Таткото На Мајката На Вљубените, Денот на Благодарноста и Божиќ. ЛЕСНА НЕГА И 100% ЗАДОВОЛСТВО : плетените листови од Дрес може лесно да се исчистат, да се исушат ниско. НЕ ИЗБЕЛУВАЈТЕ, ПЕГЛАЈТЕ или СУВО ЧИСТЕТЕ! Ние сме толку сигурни дека нашиот производ и ќе љубов и да уживате во мекоста на нашите вградени листови. Доколку имате проблеми со квалитетот со лесните листови за кафе, едноставно контактирајте не навреме. Ние ќе го решиме вашиот проблем за вас во прв пат. Совети 1 : препорачуваме прво измијте го вградениот лист пред употреба. Совети 2 : поради разликата во боите на мониторот, некои бои може малку да се разликуваат. Нашиот плетен лист од дрес е изработен од 100% памук, удобен како омилена маица, листот опремен со кралица со длабоки џебови има еластичен околу целиот лист за подобро да го фати душекот и да остане на своето место. Лесно се става и соблекува, може да го чува вашиот вграден чаршаф цел ден. 3 парчиња вграден лист поставен одлично за секоја соба како спална соба, гостинска соба, детска соба, Р.в., куќа за одмор. Најдобра идеја за подарок за мажи и жени, Мајки и Татковци, Денот На Таткото На Мајката На Вљубените, Денот на Благодарноста и Божиќ. Со еластиката на целиот пат околу вградениот лист, не само на аглите, тогаш не треба да се грижите чаршафите секогаш излегуваа во текот на средната ноќ за да го нарушат вашиот сладок сон. Супер мекиот памук е направен од 100% памук од дрес. Се чувствува како вашата омилена Маица, лесна, која ви обезбедува максимална удобност при спиење. Ултра Меки, најудобни и луксузни чаршафи што можете да ги најдете.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи