.

.

New
ШАРЕНИ БЛИНГ Взаемна Привлечност Љубов Срце Ѓердан Пријателство Диносаурус Печурки Приврзок Појавување Ѓердан За Парови Најдобри Пријатели Пријателство Розово ?

ШАРЕНИ БЛИНГ Взаемна Привлечност Љубов Срце Ѓердан Пријателство Диносаурус Печурки Приврзок Појавување Ѓердан За Парови Најдобри

DEN 2.00

Стока
Во продавницата

Појавување На Ѓердан со Нараквица За Парови : овој ѓердан за меѓусебна привлечност / нараквица доаѓа со соодветен дизајн на приврзок што се прицврстува еден на друг откако ќе се постави тесно. Претставување на вечната љубов помеѓу вас и вашиот љубовник!. Големина : Исклучителна рака полиран, костум за долго време носење. Никогаш не грижете се за соодветна За Вашата, Големина како што е прикажано на сликата, погодна за повеќето луѓе. Ѓердан и нараквица во едно пакување. Ѓердан за најдобар Пријател за 2 : ќе добиете 2 парчиња ѓердани и 2 парчиња нараквици, Облечени во ѓердан за пријателство со вашиот најдобар пријател, без разлика на времето, растојанието или фазата од животот, секогаш се поддржувате и се држите заедно. Може да се користи и како ѓердан за двојка за вашиот љубовник да ја изрази вашата убов. Тоа е посебен појавување на неколку ѓердани со нараквица совршен за него и неа. СОВРШЕН ПОДАРОК : тоа е совршен подарок за секој посебен ден,како годишнина, роденден, денот на вљубените,денот на мајката ,Божиќ ,денот на благодарноста и др. Исто така добро за забава, свадба, одмор. само купете ја вашата девојка или сопруга, ќерка, мајка или некој што го сакате големо изненадување!. Услуга по Продажба : обезбедивме 30 дена по продажбата. Ако има било какви проблеми со двојка ѓердан во собата, ве молиме слободно контактирајте со нас, ќе се вратам на вас со задоволително решение во рок од 24 часа. Взаемна Привлечност помеѓу Љубовниците/пријателитевзаемна Привлечност меѓу Љубовниците или пријателите, Покажете му на вашиот значаен љубовник колку се грижите оваа празнична сезона. Овие "Приврзоци На Далечина" им овозможуваат на разделените да веруваат во љубов, да се чувствуваат поврзани и еден ден повторно да се видат. Растојанието и времето одвоено од некого може да бидат тешки, но без разлика кој и каде се, известете му дека имате парче од нив со вас во секое време.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи