.

.

New
Н НЕВО НОСОРОГ 40л Ранец За Риболов Со Држачи За Прачки, Водоотпорна Покривка За Дожд, Торба За Справување со Високи перформанси за Риболов, Кампување, Пешачење

Н НЕВО НОСОРОГ 40л Ранец За Риболов Со Држачи За Прачки, Водоотпорна Покривка За Дожд, Торба За Справување со Високи перформанси

DEN 1055.84

Стока
Во продавницата

●Отпорен на вода и Издржлив●овој ранец за справување со риболов со држачи за прачки е изработен од цврста висококвалитетна ткаенина, поврзана со издржлива тока КАМ и ПАТЕНТИ СБС за исклучителни долгорочни перформанси. Дополнителната покривка за дожд гарантира дека вашите работи остануваат целосно суви. И дното е покриено со целосно водоотпорни композитни материјали што не се лизгаат, плус четири гумени стапала што не се лизгаат и ја одржуваат вашата торба за риболов цврсто на место. Со издржливи материјали, можете да ја однесете оваа торба за риболов на какви било риболовни патувања. ②Повеќе Оддел За Складирање Пространиот главен џеб на нашата торба за риболов е совршено голем за да одговара на 4-те кутии за справување. Предниот дел на ранецот за справување има 21 излез слотови за виси опрема за риболов, како што се алатки за риболов и изгубена линија. И торбата за справување со риболов погодно содржи 17 посветени џебови и области за складирање кои ви помагаат ефикасно да ги носите сите најважни работи што ви се потребни за еден ден риболов. ●Прилагодлив Главен Оддел●овој риболовен ранец има преграда за складирање со голем капацитет ОД 40 ЛИТРИ. Главната област за складирање е лесно прилагодлива со преклоплива преграда во средината. Ќе добиете супер голема просторија со уривање на таблата. Можете исто така да ја ставите таблата со клапи на главниот оддел две подеднакво одделени простории за поефикасна употреба со различни работи. Горниот слој држи облека и закуски, додека долниот слој држи четири кутии за справување. ●Удобен и Ergономски Дизајн Е Дизајниран За удобност и удобност, риболовниот ранец е опремен со обложени ремени за рамо кои лесно можат да го намалат притисокот од рамото за време на носењето. Дистрибуцијата на задната подлога што дише е поергономска и одговара на линиите на грбот. Со прилагодливиот појас на градите, грбот е подеднакво под стрес за време на употребата, а торбата за справување не е лесно да се тресе, за да се постигне поудобно искуство при носење. ●Совршена За Секоја Активност На Отворено, Целосно дизајнирана Како професионален ранец за кутии за справување, оваа торба може да ги собере сите ваши додатоци за риболов и е специјално изработена за љубителите на риболов и страствените риболовци. Покрај риболовот, овој голем водоотпорен ранец за складирање е совршен и како ранец за патување за пешачење, кампување, разгледување знаменитости, истражување или други спортови на отворено. Идеална торба за кампување за мажи и жени кои ја сакаат отворено. ●Гаранција ако имате какви било проблеми, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе одговориме во рок од 24 часа. (Ние обезбедуваме услуги за замена за проблеми со квалитетот во рок од 1 година и доживотна услуга за клиенти).

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи