.

.

New
Меламин за вечера со меламин сет-13 парчиња плочи и чинии поставува во затворен простор и на отворено лесна, безбедна машина за миење садови, градиентно зелено

Меламин за вечера со меламин сет-13 парчиња плочи и чинии поставува во затворен простор и на отворено лесна, безбедна машина

DEN 479.84

Стока
Во продавницата

【12-парчен сет за вечера со меламин за вечера вклучува 4】 4 плочи за вечера (11in), 4 салата плочи (8.75in), 4 чинии (ширина 6 “). Оваа комплетна колекција е совршена за салати, супи, десерти, ориз, мезе и главни курсеви . Значи, сигурно е да ви обезбеди незаборавно искуство за јадење, било да е тоа формален или обичен настан. 【Трајни и разнишани - Оваа плоча и садови сет е изработен од висококвалитетен меламин, траен материјал кој е 100% БПА бесплатно, разнишан -резистентен, докажан во боја, лесен, безбеден, нетоксичен, без мирис, лесен за чистење, безбеден за миење садови. decoration adds wonderful color, it is not only suitable for your own family gathering or daily family use, but also is the ideal housewarming, wedding, birthday and New Year's gift. 【Multiple occasions】Ideal for home kitchen use, family gatherings, camping, Излез и рекреативни возила, секаков вид на активности во затворен и на отворено, но микробранови или традиционални печки не се препорачуваат. Избегнувајте директно загревање над 120 ° C или 248 ° F. 【Нашата услуга】 Ако имате какви било прашања за време на користењето на нашиот сет за вечера, или овој сет го промашиле или скршиле кога сте добиле, едноставно посегнете до нас и ќе сториме сè што можеме за да го направиме тоа правилно. Може да имате целосна наплата ако не сте задоволни. Колекциите за вечера со леху носат обична елеганција на секоја маса. Нашата основна идеја : да дадеме висококвалитетен и ефтин прибор за јадење за луѓето и да донесеме убава и радост во секојдневниот живот за секој член на нашето семејство. Исто така е совршен подарок за пријателите и семејството. Совршената големина е совршена за секојдневна употреба и е идеална за најразлични оброци и закуски. Дизајнот на овој сет на прибор за јадење е едноставен градиент, ако сакате недооценети конзервативни бои, препорачуваме, ова е прекрасен практичен сет на прибор за јадење. Тие се изработени од материјали засновани на меламин, се без БПА, без метал, издржлив, лесен, безбеден машина за миење садови и доказ за есен. Изберете нè и верувајте ни. Овие комплети за вечера со 12 делови се изработени од меламин, издржлив материјал кој е 100% БПА бесплатен. Во споредба со керамиката, може да обезбеди поголема одлична издржливост за да се спротивстави на чип, пукнатина, кршење и полесна тежина, без токсин и без мирис за здравствена безбедност. Зазема помалку простор од керамички костуми и лесен за чистење. Овој комплет за вечера со меламин 12 парчиња вклучува : . 4 парчиња салата од супа од 6 инчи. 4 PCS 8,75 инчи салата плочи ,. 4 PCS 11 -инчни плочи за вечера.

Карактеристики на производот

Свеж

Поврзани производи